HAKKIMIZDA

ŞİRKET PROFİLİ

Şirketimiz yapı sektöründe nitelikli, ekonomik ve pratik özelliklere sahip yapı malzemeleri üretmek için tamamı yerli sermaye ile 2003 yılında kurulmuştur. Başlangıçta Yapı Kimyasalları üretimi ile başlamış olup ARGE ve ÜRGE çalışmaları sonunda ürün çeşitliliğini adamıştır. 2011 yılı sonlarında EPS tesisi tamalanmış olup üretim başlamıştır. 10.000 m2 alan üzerinde, 5.000 m2 kapalı alanda 60.000 ton/yıl toz grubu 120.000 m3'/yıl EPS üretim kapasitesi bulunmaktadır. Tesislerimizde 10 ana başlık ve 60 farklı ürünle sektöre hizmet vermeye devam etmektedir.

MİSYONUMUZ

Kurulduğu günden bu yana üretmiş olduğumuz ürünlerin yanında gelişen yeni ürünlerin üretilmesi, Bunun yanı sıra daha ekonomik ve kaliteli ürünleri son kullanıcılarımıza ulaştırmak ana hedefimizdir. Dünya piyasalarında gelişen inşaat teknolojilerinin takibi ve işlevsel ürünlerin geliştirilmesi için ARGE Laboratuarları konusunda tecrübeli elemanlanmızla yeni teknolojileri takip ederek araştırma ve geliştirme devam etmektedir.

VİZYONUMUZ

Yapı kimyasalları ve EPS olarak şu anda hizmet vermiş olduğumuz sektörde, gereksinim duyulan yeni ürünler geliştirmek, ürün kalitesinden ödün vermeden kalite standartlarımızı yükselterek var olan pazarımızı korumanın yanında yeni pazar oluşturmak. Firmamızı bugün geleceğe yatırım olarak yalıtım sektöründe gelişmek ve büyümek hedefindedir